Úvodem & novinky

Katedra geografie je největším geografickým univerzitním pracovištěm v Ústeckém kraji a nabízí možnost studia v několika bakalářských a magisterských studijních programech s širokým uplatněním ve veřejné správě a soukromém sektoru.     http://geography.ujep.cz/vyuka/file.php/1/jdb.jpgKam se ztratil Jan D. Bláha? V průběhu dubna a května dr. Bláha realizuje výzkumný pobyt na Papui-Nové Guineji spolu s kulturním antropologem, M. Soukupem. Více o lokalitě i výzkumu zde.
 
     

 Staňte se našimi studenty!

Nabízíme atraktivní obory, zahrnující moderní technologie, exkurze, přednášky odborníků z praxe a široké uplatnění na trhu práce.

 Informace k přijímacímu řízení. / Infoleták ke stažení.

   

NOVÉ - Jaká je ekonomická úspěšnost venkova ve střední Evropě? Pozvánka na závěrečnou konferenci mezinárodního projektu (2.–4. června 2015) a registrační formulář na konferenci. Více zde

 
     
Podpořte nás na Facebooku

 
Severočeská pobočka ČGS
  Jak se pracuje s talentovanou mládeží? Spolu s kolegy z UK v Praze jsme připravili soutěžní soustředění pro vítěze krajských kol Zeměpisné olympiády v Ekologickém centru Orlov u Příbrami. (fotografie zde). Více zde  
           

Mobility programu Erasmus+

 

Studujte v zahraničí a získávejte další zkušenosti, znalosti i přátele. Nabídku výjezdů najdete na tomto odkazu.

  Otevřeli jsme pro Vás novou studovnu! Najdete ji v místnosti 410 a prezenčně zde můžete studovat z více jak 500 tuzemských i zahraničních publikací. Otevřeno je ve středu a čtvrtek, v ostatních dnech je klíč na vyžádání na sekretariátu. Katalog publikací najdete v sekci vybavení.