Úvodem & novinky

Katedra geografie je největším geografickým univerzitním pracovištěm v Ústeckém kraji a nabízí možnost studia v oborech bakalářských:
   
Geografie,
    Geografie střední Evropy,
    Geografie dvouoborová

a magisterských:
   
Geografie,
    Učitelství geografie pro ZŠ a SŠ
  http://geography.ujep.cz/vyuka/file.php/1/jachymov.pngStudenti geografie vystavěli jáchymovský pracovní tábor Svornost … ale nebojte, jen jeho 3D vizualizaci. Výsledek projektu byl představen 27. 6. v Jáchymově.
 
     

 Staňte se našimi studenty!

Nabízíme atraktivní obory, zahrnující moderní technologie, exkurze, přednášky odborníků z praxe a široké uplatnění na trhu práce.

 Informace k přijímacímu řízení. / Infoleták ke stažení.

   

NOVÉ - Jaká je ekonomická úspěšnost venkova ve střední Evropě? Pozvánka na závěrečnou konferenci mezinárodního projektu (2.–4. června 2015) a registrační formulář na konferenci. Více zde

 
     
Podpořte nás na Facebooku

 
Severočeská pobočka ČGS
  Jak se pracuje s talentovanou mládeží? Spolu s kolegy z UK v Praze jsme připravili soutěžní soustředění pro vítěze krajských kol Zeměpisné olympiády v Ekologickém centru Orlov u Příbrami. (fotografie zde). Více zde  
           

Mobility programu Erasmus+

 

Studujte v zahraničí a získávejte další zkušenosti, znalosti i přátele. Nabídku výjezdů najdete na tomto odkazu.

  Otevřeli jsme pro Vás novou studovnu! Najdete ji v místnosti 410 a prezenčně zde můžete studovat z více jak 500 tuzemských i zahraničních publikací. Otevřeno je ve středu a čtvrtek, v ostatních dnech je klíč na vyžádání na sekretariátu. Katalog publikací najdete v sekci vybavení.