Úvodem & novinky

Katedra geografie je největším geografickým univerzitním pracovištěm v Ústeckém kraji a nabízí možnost studia v oborech bakalářských:
   
Geografie,
    Geografie střední Evropy,
    Geografie dvouoborová

a magisterských:
   
Geografie,
    Učitelství geografie pro ZŠ a SŠ
  Důležitá informace pro studenty v souvislosti se starými a novými studijními plány. Zjistěte, zda se vás náhodou netýká pokyn k zápisu starých / nových předmětů – více zde.
 
     

 Staňte se našimi studenty!

Nabízíme atraktivní obory, zahrnující moderní technologie, exkurze, přednášky odborníků z praxe a široké uplatnění na trhu práce.

 Informace k přijímacímu řízení. / Infoleták ke stažení.

   

Kdo jsme, odkud jsme a kam jdeme? Na tyto otázky se snaží odpovědět právě vydaná publikace V. Soukupa, do níž vytvořitl téměř 40 map JD Bláha. Více zde

 
     
Podpořte nás na Facebooku

 
Severočeská pobočka ČGS
  Jak se pracuje s talentovanou mládeží? Spolu s kolegy z UK v Praze jsme připravili soutěžní soustředění pro vítěze krajských kol Zeměpisné olympiády v Ekologickém centru Orlov u Příbrami. (fotografie zde). Více zde  
           

Mobility programu Erasmus+

 

Studujte v zahraničí a získávejte další zkušenosti, znalosti i přátele. Nabídku výjezdů najdete na tomto odkazu.

  Otevřeli jsme pro Vás novou studovnu! Najdete ji v místnosti 410 a prezenčně zde můžete studovat z více jak 500 tuzemských i zahraničních publikací. Otevřeno je ve středu a čtvrtek, v ostatních dnech je klíč na vyžádání na sekretariátu. Katalog publikací najdete v sekci vybavení.