Studijní portál katedry geografie PřF UJEP

Nejste přihlášeni (Přihlásit se)
 
 
 
Přeskočit: Hlavní menu
 

Hlavní menu

 
Přeskočit: Kategorie kurzůPřeskočit: Geografické informace
 

Geografické informace

Odborné publikace
ELSEVIER
SPRINGER
WILEY
katalog GEOBIBLINE

Instituce a organizace

ČGS
IGU

 
 
 

Informace pro studenty

Obrázek: Jan D. Bláha
Geografická kartografie - doplňující otázky a prohlížení testů neúspěšnými studenty
autor Jan D. Bláha - Úterý, 15. leden 2019, 20.44
 
Vážení studenti,
k doplňujícím otázkám k testu v případě zájmu dvouoborových studentů o lepší známku (při nerozhodné známce) je třeba dorazit 17.1. v 10 hodin. Na test se lze přijít podívat 17.1. od 10.45 do 11.15 hodin.

S pozdravem JD Bláha
ki
Projekt ve spolupráci s FŽP
autor Informace z katedry - Čtvrtek, 10. leden 2019, 16.34
 
Vážení studenti,
hledáme studenta 1. ročníku NMgr. studia se zájmem o geoinformační technologie a tvorbu fotorealistických 3D modelů pro projekt ve spolupráci s FŽP. Pokud budete mít zájem o nějakou formu zapojení do projektu nebo bližší informace o finančním ohodnocení aj., ozvěte se prosím mailem během začátku příštího týdne (14. 1.).

Martin Dolejš

ki
Bakalářský a diplomový seminář I, prezentace rozpracovanosti
autor Informace z katedry - Sobota, 5. leden 2019, 10.58
 

Vážení posluchači kurzů vztahujících se k bakalářským a diplomovým pracím,

jak již víte, abyste získali zápočet za předmět s označením římská jedna, musíte prezentovat během Zk období ZS rozpracovanost Vaší BP / DP v případě, že chcete odevzdávat práci v dubnu 2019. Pokud práci v dubnu odevzdávat nebudete, stačí Vám za první část kurzu (plněnou nejčastěji v zimním semestru) dodat mně (diplomanti) nebo dr. Bláhovi (bakalarianti) formulář, kde skutečnosti vyplněné Vaším vedoucím práce informují o stavu Vaší práce (tedy A-C+ důkaz konzultací). S těmito formuláři a pro získání zápočtu se za námi dostavte po předběžné domluvě během Zk období, případně v konzultačních hodinách letního semestru.

Ti, kteří přijdou prezentovat rozpracovanost ve Zk období ZS, odevzdávají formulář přímo při prezentaci a bez něj jim není možno udělit zápočet. Ponechávám nyní stranou dvouoborové Bc. studenty geografie, kteří odevzdávají práci na jiných katedrách a kteří tak mají s dr. Bláhou dohodnut jiný postup zakončení (většina těchto studentů už seznam literatury dodala, proto zápočet obdržela). Harmonogram prezentací rozpracovaností těch, kdo půjdou odevzdávat v dubnu, budou stanoveny nejdříve 23. 1. Prezentace tedy začnou probíhat nejdříve v týdnu od 28. 1. Harmonogram Vám bude rozeslán hromadným e-mailem. Nejpozději do 16. 1. proto sdělte paní sekretářce Jandákové, pokud hodláte změnit termín odevzdání (rozuměno zejm. z dubna 2019 na pozdější termín), který jste jí nahlašovali při zadávání Vaší BP/DP tak, aby mohla sestavit seznam studentů, kteří na prezentace rozpracovanosti půjdou. Pokud tuto skutečnost nesdělíte a budete v seznamu prezentujících figurovat a následně se začnete z prezentace omlouvat, komplikujete tím celý časový harmonogram, který závisí na mnoha lidech, a za porušení dohodnutého pravidla Vám nebude udělen zápočet, přestože ostatní povinnosti splňujete. K prezentaci rozpracovanosti budou pozváni i dvouoboroví diplomanti, kteří odevzdávají práci na KGEO, byť nemají předmět zapsán jako povinný.

Za garanty kurzů SR Kučerová

ki
exkurze do Běloruska
autor Informace z katedry - Pátek, 4. leden 2019, 10.23
 
Program exkurze je již stanoven. Jen dotaz, bylo by možné přidat 1 den na Litvu a pak noční přejezd zpět?
Vybírám zálohu na exkurzi.
Ivan Farský
ki
exkurze KGEO/0023
autor Informace z katedry - Čtvrtek, 3. leden 2019, 16.22
 
Vracím zpět přeplatek za prosincovou exkurzi, zapisuji zápočty.
Zpráva pro studenty 1. roku studia: pokud student získá zápočet během semestru, ale na jeho konci si nepřijde pro jeho zápis do indexu, pak se ve STAGu objeví u jeho jména NEUSPĚL. Změna nastane po provedení zápisu do indexu.
Ivan Farský

 
 
 
logo katedryStudijní materiály katedry geografie.
 
Přeskočit: Přihlásit sePřeskočit: Kalendář
 

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 Dnes Úterý, 22. leden 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31