ki
Diplomový seminář II - aktualizováno 10. 8.
autor Informace z katedry - Pátek, 10. srpen 2012, 14.31
 

Zdravím uprostřed léta, je Vás ještě několik, kdo nemáte splněný předmět Diplomový seminář II (LS) a k němu se vážící N404 a N405, nebo mi dlužíte prezentaci rozpracovanosti DP. Týká se to kolegyň a kolegů: Houdová, Holá, Albrecht, Kučera S., Javůrková, Novák L. Avizovala jsem termín prezentace rozpracovanosti na 29. 8., to ale budou probíhat SZZ, u nichž musím přísedět v komisi. Prezentace rozpracovanosti proto proběhnou v úterý 28. 8., v příloze je časový rozpis. V případě, že někomu z Vás termín z vážných důvodů nevyhovuje, kontaktujte mě prosím mailem do 15. 8. (pak budu mimo dosah internetu). Upozorňuji nicméně, že podmínkou získání zápočtu z výše uvedených předmětů je prezentace rozpracovanosti, kdo tuto podmínku nesplní, všechny 3 předměty mu budou zapsány jako nesplněné. Jiný náhradní termín již nebude. Dostavte se tedy prosím k prezentaci.

Dodatek 10. 8.: nahrána aktualizovaná příloha časového rozpisu. Byla prohozena prezentace kolegyně Holé a Javůrkové (školitel L. Holé v dřívějším termínu zkouší a nemůže být přítomen prezentaci). Silvie Kučerová