ki
GIS II. Sdělení pro skupiny Mgr. D. Řeháka
by Informace z katedry - Friday, 13 May 2011, 03:53 PM

Od příštího týdne podle harmonogramu a podmínek, stanovených vyučujícím

bude možné předvést a odprezentovat ve středu a čtvrtek od 16 hod. v učebně 413 seminární práce. Pokud bude někdo chtít být zařazen do 1. termínu ke splnění testů, musí mi práci v dostatečném obsahu předat, nejlépe přes úschovnu do e-mailu redan1@volny.cz

V podmínkách ke zkoušce/zápočtu bylo uvedeno, že nejprve je třeba mít splněnou prezentaci a další náležitosti k projektu. Prezentace je u skupin Dr. Bláhy podmínkou pro zařazení do psaní testů , Pro mne je důležité, abych práci mohl ohodnotit a na mých hodinách po předvedení vám potvrdit způsobilost, pokud zohledníte mé případné připomínky, budete se moci přihlásit na 1. termín testu (26.5., 9:00 - řádný)

Návrhy termínů jsou uvedeny ve STAGu - test proběhne ve velké aule.

Na jeden termín se může přihlásit max. 35 studentů z každého stud. předmětu, tj. celkem 70 studentů. Další termíny budou 7.6., 14.6. (oba řádné i opravné) a 21.6. (opravný) - vždy v 11:00, poté na přelomu srpna a září (opravný).

Ústní část, pro ty, kdo mají mít zkoušku, proběhne vždy následující den - rozpis studentů (aby věděli, kdy mají přijít a nemuseli dlouho čekat), bude uveden na portále geografie večer poté, co budou opraveny testy.

Aby se mohli studenti zapsat na další termíny, bylo by vhodné mít projekty a jejich prezentace vyřešené do 3.6. Ti, kteří by ho chtěli prezentovat u Dr. Bláhy, bude pořádat prezentace týdnu 30.5.-3.6. - patrně v úterý odpoledne.

Můj termín po dohodě uvedu zde, na stránce „Výuka“

Daniel Řehák