Exkurze do Bosny a Hercegoviny – Přihlaste se!

Zahraniční exkurze do Bosny a Hercegoviny proběhne v termínu 8.–18. 9. 2022 a je určena studentům geografie, ale i studentům, kteří se zajímají o cestovní ruch. Cena exkurze aktuálně činí 9 900,- Kč, ale v případě plně obsazeného autobusu se počítá s jejím snížením. Cena zahrnuje ubytování (převážně v penzionech) a dopravu autobusem. V rámci exkurze se můžete těšit např. na ikonické město Mostar či areál Olympijských her v Sarajevu. Také se podíváme za bosenskou přírodou, ochutnáme místní kuchyni a zažijeme tu pravou balkánskou kulturu. S přihlášením na exkurzi doporučujeme neotálet, jelikož místa jsou omezená. Studenti za účast na desetidenním pobytu získají i 5 kreditů v rámci volitelných předmětů letního semestru.

Jak se přihlásit?

1. je nutné vyplnit přihlášku dostupnou na odkazu https://geography.ujep.cz/cs/formulare/
  2. vytisknout vyplněnou přihlášku
  3. přihlášku přinést do budovy CPTO, místnost 5.56 nebo sekretářce katedry geografie paní Jandákové