Exkurze do Pobaltí – Přihlaste se!

Zahraniční exkurze do Pobaltí proběhne v termínu 7.–17. 9. 2023 a je určena nejen studentům geografie, studentům, kteří se zajímají o cestovní ruch, ale pro všechny studenty na UJEP. Cena exkurze aktuálně činí 9 900,- Kč, mění se v závislosti na naplnění autobusu a upřesnění trasy. Cena zahrnuje ubytování a dopravu autobusem. V rámci exkurze se můžete těšit na spoustu společných zážitků, mnoho zajímavých míst, moře, rašeliniště a bažiny s povalovými chodníčky, ale rozhodně ochutnáme i místní kuchyni a zažijeme pobaltskou kulturu. S přihlášením na exkurzi doporučujeme neotálet, jelikož místa jsou omezená. Studenti za účast na desetidenním pobytu získají i 5 kreditů v rámci volitelných předmětů letního semestru.

Jak se přihlásit?

1. je nutné vyplnit přihlášku dostupnou ve formulářích
  2. vytisknout vyplněnou přihlášku
  3. přihlášku přinést do budovy CPTO, místnost 5.56 nebo sekretářce katedry geografie paní Jandákové