Exkurze do Albánie – Přihlaste se!

Zahraniční exkurze do Albánie proběhne v termínu 8.–18. 9. 2023 a je určena nejen studentům geografie, studentům, kteří se zajímají o cestovní ruch, ale pro všechny studenty na UJEP. Cena exkurze aktuálně činí 10 500,- Kč, mění se v závislosti na naplnění autobusu a upřesnění trasy. Cena zahrnuje ubytování a dopravu autobusem. V rámci exkurze se můžete těšit na spoustu společných zážitků, mnoho zajímavých míst – moře, hory, kaňony řek, památky, města a celou řadu možností ochutnat místní kuchyni a poznat albánskou kulturu. Předmět si můžete zapsat ve stagu. Pokud je již zápis uzavřen, stačí vyplnit přihlášku a zapsání proběhne hromadně. Studenti za účast na desetidenním pobytu získají i 5 kreditů v rámci volitelných předmětů letního semestru.

Jak se přihlásit?
1. je nutné vyplnit přihlášku dostupnou ve formulářích
2. vytisknout vyplněnou přihlášku
3. přihlášku přinést do budovy CPTO (místnost 4.29) nebo sekretářce katedry geografie paní Jandákové (místnost 5.55).
4. těšit se, zabalit a odjet!
V případě jakýchkoli dotazů se můžete obrátit na – michaela.stebetakova@ujep.cz